Beyaz Fırın Mobil Uygulama Kazandırıyor!

2017 itibari ile Türkiye’de mobil abone sayısı 76 milyonu aşmış. Hanelerde mobil telefon bulunma oranı da yüzde 97’ye yaklaşmış. Bu durum mobil cihazlar üzerinden yapılan alışverişlerin sayısının bilgisayarlar üzerinden yapılan alışverişlere göre artmasına da sebep olmuş.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de mobil hareketlerin artacağını gördüğümüz an karar verdik; bir mobil uygulama ile müşterilerimize alışverişlerinden kazandırmaya. 2015 yılında hayata geçen Beyaz Fırın mobil uygulama ile müşterilerimizin mağaza ve online alışverişlerden kazanmasını sağlamaktı hedefimiz.

Kayıt sonrası çeşitli hediyelerimizin olduğu bir kazı kazan kartı ile karşılıyoruz sizleri.  Mağazamızda ve online alışverişlerinizde, ne alırsanız alın %7 parapuan kazanıyorsunuz. Bir farkla, butik pastalarımız %15 kazandırıyoruz. 🙂 Tüm bunlara ek olarak 6 tek pasta alanlara 7. Pastayı hediye ediyoruz. İlerleyen günlerde, mobil uygulamamız üzerinden farklı kampanyalar ile karşınızda olacağız, bizi takip etmeye devam edin. 🙂

Henüz yorum yapılmadı.

Bir yanıt ekleyin.

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.