Beyaz Fırın Sohbetleri – 1: Serdar Kuzuloğlu

Uzun süredir hazırlık çalışmalarını yürüttüğümüz Beyaz Fırın Sohbetleri’nin ilkini Kanyon mağazamızda gerçekleştirdik. Sohbetlerimiz, konusuna göre ilgili influcer’ların katılımı ile olacak. Sohbet konularımızda, uzman bir moderatör ile Beyaz Fırın’ın 5. Nesil Temsilcisi Nathalie Stoyanof Suda’yı bir araya getiriyoruz.

Sohbetlerimizin ilkini Kanyon mağazamızda, teknoloji ve trend editörü M. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde 11 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirdik. “Geçmişten Geleceğe Yeme İçme Kültürü” üzerine konuştuk. Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerindeki yeme içme kültürleri üzerine, geçmişten ve günümüzden örneklerle, olası gelecek trendlerine de değinerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. @oguzyenihayat, @gurukafa, @tatdedektifi, @nornek, @lokantalarim, @gezenayaklarcom, @iconjane @harbiyiyorum, @noraromi ve @ipekilee gibi influencer’lar da dinleyici olarak, yer yer kendi örnekleri ile sohbete renk kattılar.

           

İconjane’in paylaşımı için tıklayınız

gurukafa’nın paylaşımı için tıklayınız

Sohbete ilişkin görüntüleri ilerleyen günlerde Youtube kanalımız üzerinden sizinle paylaşacağımız. Bizim kadar sizlerin de keyif alarak izleyeceğinizi düşünüyoruz. Ama öncesinde merakınızı gidermek isterseniz, dinleyici grubumuzdan Nilay Örnek’in bloguna göz atabilirsiniz. Nilay Örnek’in yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmadı.

Bir yanıt ekleyin.

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.