Fit Çikolatalarımız, Fit Kurabiyelerimiz

Fit grubumuz içerisinde iki adet kurabiyemiz, üç adet de çikolatamız bulunuyor. Paket içerisinde tezgahlarımıza sunduğumuz fit kurabiyelerimiz ve fit çikolatalarımız rafine şeker kullanmayanlar için farklı seçenekler olarak mağazalarımızda satışa sunuluyor.

Fit kurabiye paketimiz içerisinde Parça Çikolatalı Portakallı Kurabiye ile Tarçınlı Çikolatalı Kurabiye bulunuyor. Her iki kurabiyemiz de hurma, keçiboynuzu özü, badem unu, yer fıstığı ezmesi, hindistan cevizi, hindistan cevizi yağı ve %96 kakao içeren bitter parça çikolata ile hazırlanıyor. Parça Çikolatalı Portakallı kurabiyemiz içerisinde bulunan portakal kabuğu ile, Tarçınlı kurabiyemiz ise tarçının kattığı lezzet ile ayrışıyor.


Çikolatalarımızı ise üç çeşit olarak hazırladık; Hurmalı Hindistan Cevizli Truf, Hurmalı Çikolatalı Truf ve Yaban Mersinli Kinoa Patlaklı Maldon. Truflarımız hurma, keçiboynuzu özü ve %96 kakao içeren bitter parça çikolata ile lezzetlendirilirdi. Maldon ise hurmanın yanı sıra kurutulmuş yaban mersini, kaju, kinoa patlağı, ceviz ve %96 kakao içeren bitter parça çikolata ile hazırlanıyor. Truflarımız Maldon’dan ayrı olarak, tek pakette tezgahlarımızda yer alıyor.

Fit grubu içerisinde yer alan kurabiyelerimiz ve çikolatalarımızı denemek isterseniz, web sitemizden satın alabilirsiniz. 🙂

Henüz yorum yapılmadı.

Bir yanıt ekleyin.

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.