Fit Kurabiye, Fit Çikolata, Fit Pasta Beyaz Fırın’da

Fit Çikolata Fit Kurabiye

Beyaz Fırın’da artık rafine şeker kullanımını bırakanlar için de kurabiye, çikolata ve pastalar üretiyoruz! Ürünlerimizin içeriklerine baktığımızda;

İki çeşit kurabiyemiz bulunuyor. “Parça Çikolatalı Portakallı Kurabiye” ve “Tarçınlı Kurabiye”. Her ikisinde de hurma, keçiboynuzu özü, badem unu, yer fıstığı ezmesi, hindistan cevizi, hindistan cevizi yağı ve %96 kakao içeren bitter parça çikolata bulunuyor. Parça Çikolatalı Portakallı Kurabiyemiz içerisinde bulunan portakal kabuğu rendesi ile Tarçınlı Kurabiyemiz ise tarçının kattığı lezzet ile ayrışıyor.

Çikolatalarımızı ise üç çeşit olarak hazırladık; “Hurmalı Hindistan Cevizli Truf”, “Hurmalı Çikolatalı Truf” ve “Yaban Mersinli Kinoa Patlaklı Maldon”.

Rafine şeker kullanmadan, hurma, keçiboynuzu özü, bal gibi malzemeler ile hazırladığımız pastalarımız da Fit ürün gruplarımızın içerisinde yer alıyor. Çikolatalı Orman Meyveli Pastamız tek pasta, tezgah pastası ve Naked Cake kategorilerinde sunulurken, Hurmalı Çikolatalı Cheesecake de tek pastalarımız içerisinde farklı bir seçenek olarak yer alıyor.

Fit ürünlerimiz ile ilgili devamlı bir çalışma içerisindeyiz. İlerleyen dönemlerde farklı ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

SaveSave

SaveSave

Henüz yorum yapılmadı.

Bir yanıt ekleyin.

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.