Nereden Çıktı Bu Tatlı Tuzlu Kutular ?

Yaklaşık 7 yıldır evlere, ofislere, organizasyonlara verdiğimiz hizmetlerde kullanıyoruz Tatlı Tuzlu Kutuları. Seneler içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı çeşitlerle, hem tezgahımızda olan ürünler hem de özel olarak brasserie mutfağımızda hazırladığımız ürünlerle kutularımızı sunuyoruz.

Tatlı Tuzlu kutularımızın çıkışında ve gelişmesinde unlu mamuller bölümümüzün, Brasserie mutfağımız ile güçlerini birleştirmesi yatıyor diyebiliriz. Her iki noktada da yıllardır kazandığımız deneyim ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerden yararlanıyoruz.

Tuzlu kutularımız ağırlıklı olarak brasserie mutfağımız tarafından hazırlanmaktadır. Unlu mamuller bölümümüzün ürettiği croissantlar, simitler, ekmekler ile hazırlanan sandviçler, kanepeler ve kişlere ek olarak, salatalar ile tuzlu kutularımızı oluşturuyoruz. Son olarak yeni düzenlediğimiz tuzlu kutularımızda, Roastbeefli kanepe, humuslu kinoalı salata, tabbuleli tavuklu salata, hellim peynirli kabak mücver vb. özel ürünler de yer alıyor.


Tatlı kutularımız, Pasta Kurabiye bölümümüzün günlük olarak ürettiği ekler, tartaletler, petitfourlar, mini alman pastası ve kurabiyeler gibi yıllardır mağazalarımızda sizlere sunduğumuz ürünlerimizle hazırlanıyor.

Kutularımızın hakkında detaylı içerik bilgisi almak isterseniz http://bitly.com/tatli-tuzlu-kutu adresli sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmadı.

Bir yanıt ekleyin.

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.